מוקד פניות ארצי

8484*

moked@tarbut-hadiur.gov.il

פנסיה חובה לעובדי הרכוש המשותף
ביטוח לבניין

שווה להיות ועד בית

12.05.15

300 וועדי בתים הגיעו ליום כיף במוזיאון הילדים "לונדע" בבאר שבע, מטעם האגודה לתרבות הדיור ועיריית באר שבע

מוזיאון הילדים "לונדע" שנפתח לפני כחצי שנה בבאר שבע ביוזמת ראש העיר רוביק דנילוביץ', אירח ביום חמישי האחרון כ- 300 וועדי בתים ופעילים קהילתיים בעיר ובני משפחותיהם ליום גיבוש וכיף.

המשתתפים הוזמנו על ידי עיריית באר שבע, חברת כיוונים והאגודה לתרבות הדיור, כהוקרה על עשייתם ההתנדבותית למען איכות החיים בסביבת המגורים שלהם. כל המשתתפים גם קיבלו כובעים מתנה לקיץ.

"מדובר ביום חוויתי לוועדי בתים אשר נותנים מזמנם הפנוי למען שכניהם", אומרים בסניף האגודה לתרבות הדיור בבאר שבע, שם נותנים דגש על תרבות ופנאי על ידי שרשרת אירועים המתקיימת כל השנה.

מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, ראובן צדוק, הוסיף: "המועד נקבע בחופשת ל"ג בעומר במכוון על מנת לאפשר הגעה של כמות גדולה של וועדי בתים וילדיהם שנהנו מכל רגע. המטרה שלנו שהם יצאו מהשגרה ובאותה הזדמנות לתרום לגיבוש בין וועדי הבתים וליחסי שכנות טובים. אני מברך את הסניף המקומי והעומד בראשו, מר מוטי גופר, שמעניקים ללקוחות האגודה תרבות מגוונת הן בתחום הפיזי והן בתחום הקהילתי, בדמות תרבות ופנאי. אני רוצה להודות גם לראש העיר, מר רוביק דנילוביץ, על התמיכה והסיוע שאנו מקבלים ממנו במהלך כל השנה, לטובת הדיירים בבתים המשותפים ברחבי העיר".