הטרדה ואיומים מצד שכנים בבניין

5 תגובות / 0 חדשים
פרסום אחרון
אנונימי (לא נבדק)

אני מחפש עורך דין שיוכל לסייע לי בתביעה גדולה שאני רוצה להגיש בקרוב נגד מספר שכנים בבניין שלי שלא מפסיקים להטריד את מנוחתי ולאיים עלי בכל פעם שהם רואים אותי. ההתנכלות שלהם כבר בלתי נסבלת ואני ממש רוצה לדעת האם אני זכאי לסיוע משפטי בחינם בנושא הזה?

ניר (לא נבדק)
אתה צריך לפנות לעורך דין פלילי

אני לא חושב שפנית לפורום הנכון. מה שתיארת מצד שכניך גובל בעבירות פליליות ולכן אני ממליץ לך לפנות לעורך דין פלילי שיוכל לסייע לך בהוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת או פנייה לערכאות משפטיות אחרות בנושא.

זהבה ינועם (לא נבדק)
התנהגות לא הולמת של יוד הבית

בלה ואורית חברות ועד הארניה 8 רמת גן
הגג שייך לנו, והחלטנו להקים עליו מחסן, בהתאם לתקנות החדשות
בהיות הפועלים על הגג, בלה עלתה, טענה שהם מלכלכים, יצאה ונעלה את הדלת, באופן שנשארו כלואים. גב' בלה לא הודיעה שנעלה אותם. האמת היתה שלא לכלכו בשטח שהיה שייך לכלל הדיירים, ומכל מקום התכונו לנקות בגמר העבודה.
האם מותר לנעול ? מה עושים במקרה כזה ?

זהבה ינועם (לא נבדק)
ועד - חשבוניות

הועד קונה דברים שונים, אני מבקשת לדעת את העלות, הן לא מסכימות לומר, בדו"ח אין עלויות. יש שטוענים שקנו עציצים באלפי שקלים. האם הועד רשאי להוציא כסף על מה שנראה לו, בלי להתיעץ ? בלי אישור באשר לסכומים ? שילמו לחשמלאי אלפי שקלים בלי שאנו נדע על מה. הדיירים מפחדים מחברות הועד ולא מגבים אותי

tarbut
הוועד אינו מחוייב להציג קבלה

הוועד אינו מחוייב להציג קבלה לכל בעל דירה וחשבונית לכל המבקש בכדי להצדיק רכישה או הוצאה כזו ואחרת. אין להקשות על פעילות הועד שעושה את עבודתו בהתנדבות.