חיטוי נגד וירוסים וחיידקים לרבות וירוס הקורונה

האגודה לתרבות הדיור מבקשת לסייע ללקוחותיה, וועדי בתים, המבקשים לבצע בבית המשותף חיטוי רב מערכתי להשמדת חיידקים, ווירוסים המתאים גם כנגד וירוס הקורונה. פעולת החיטוי תתבצע באמצעות ערפול בדירות השונות או בחלקי הבית המשותף כגון מעליות, מדרגות וכו'.

להזמנת השירות וקבלת  מחיר מוזל ובלעדי לחברי האגודה בלבד,

יש לפנות אל  מוקד שירות הלקוחות של האגודה באמצעות חיוג ל-8484* (שלוחה 1).

בימים האחרונים, התממשה התחזית שנראתה רחוקה מאיתנו; מספר חולי קורונה בישראל עולה מיום ליום משרד הבריאות נלחם בחודש האחרון בנגיף הקורונה שהגיע לארץ וגרם לתחלואה של מאות אנשים, לאלפים הנמצאים בבידוד ואף למוות.   

כיצד נדבקים בני אדם בנגיף ומהם תסמיניו?

העברת הנגיף בין בני אדם מתבצעת ככל הנראה בחשיפה להפרשות מדרכי הנשימה, בעת עיטוש או שיעול. בימים האחרונים מסתבר שניתן להדבק מווירוס הקורונה גם מהפרשות צואה, מה שהופך את תאי השירותים והמקלחות למפגע תברואתי. הסכנה גוברת כאשר אדם בריא נגע במשטח נגוע ולאחר מכן נוגע בעיניים, פה ואף, משם סכנת ההדבקה עולה ב- עשרות אחוזים. המחקרים האחרונים מראים כי חיידק וירוס הקורונה יכול לשרוד על משטחים בין 4 שעות ל – 9 ימים. לכן חיטוי משטחים בחומר ייעודי לקטילת וירוסים וחיידקים עשוי להגן ואף להציל חיי אדם.  המחלה עלולה להוביל לדלקת ריאות קשה, לתסמונת נשימתית חמורה, לאי ספיקת כליות ואף למוות.

איך מקטינים את הסיכוי להידבק בנגיף?

כמו ברוב המקרים של הידבקות במחלות ויראליות, ישנם צעדים שבכוחם להקטין את הסיכוי להידבקות בנגיף. ארגון הבריאות העולמי ומשרד הבריאות ממליצים להקפיד על שטיפת ידיים לעיתים תדירות, ודאי לפני ארוחה, הכנת אוכל, לאחר שימוש בשירותים ציבוריים, לאחר שיעול או התעטשות ולאחר שהייה במקומות הומי אדם. יש לכסות את הפה בזמן שיעול ואת הפה והאף בזמן התעטשות - באמצעות טישו או מרפק. יש להימנע ממגע ולשמור מרחק מפני אנשים המגלים תסמינים של צינון או שפעת, ולהימנע מנסיעה בתחבורה ציבורית באם חשים ברע או מגלים תסמיני מחלה יש לפנות טלפונית למוקדי החירום.

 

אמצעי נוסף להקטנת הסיכוי להידבקות בנגיף הינו באמצעות חיטוי הבתים והשטחים המשותפים.

בתום פעולת החיטוי תונפק תעודה המאשרת שבוצע חיטוי נגד וירוס הקורונה מהחברה המבצעת.

 

מחירים בלעדיים לחברי האגודה!

חיטוי השטחים המשותפים - בניין עד 5 קומות 300 ₪

חיטוי השטחים המשותפים - בניין עד 10 קומות 500 ₪

חיטוי דירה / בית פרטי עד 5 חדרים 300 ₪

חיטוי דירה / בית פרטי עד 8 חדרים 400 ₪

*המחירים כוללים מע"מ.

להזמנת השירות יש לפנות אל  מוקד שירות הלקוחות של האגודה באמצעות חיוג ל-8484* (שלוחה 1).

 

כל העבודות יבוצעו באמצעות חברה חיצונית (להלן: "החברה המבצעת").

טיב העבודה והאחריות לביצועה, הינם באחריות החברה המבצעת בלבד.

האגודה לתרבות הדיור הינה גוף מתווך בלבד.