שיפוץ דלת הכניסה קודן ואינטרקום

3 תגובות / 0 חדשים
פרסום אחרון
חיים פרי

שלום רב למנהל הפורום

מסיבה לא ברורה לי אני מדפיס שאלתי בפעם השלישית מאחר ואינני מצליח להגיע לטיוטות קודמות ואיתך הסליחה

אני מתגורר בבית משותף בן 11 דיירים. לנוכח קלקול חוזר ונשנה בקודן דלת הכניסה לבנין ובאינטרקום התאספה אסיפת דיירים כדי לדון בנושא. באסיפה השתתפו 6 דיירים מתוך ה-11 כשאחד מהם מיצג דייר נוסף.

באסיפה הוחלט (5 דיירים בעד ו-2 נגד) כי לאור הקלקול החוזר ונשנה ומאחר ודלת הכניסה כבר מיושנת (כ-17-18 שנים) על החלפת הדלת , הקודן והאינטרקום וכן וויטרינת הזכוכית הקשורה אליהם , כמו כן למקום את תיבות הדאר המיושנות במקום אחר. בנוסף אציין כי הדלת הנוכחית איננה תיקנית (נפתחת כלפי פנים במקום כלפי חוץ) ומכאן שגם איננה עומדת בסטנדרד בטיחותי.

שאלתי הינה האם לוועד הבית סמכות לפעול נגד ההחלטה שהתקבלה באסיפה (חרף כך שהוועד עצמו הצביע בעד) בגלל ששני הדיירים מתנגדים, והאם ההוצאה לשיפוץ המתוכנן חלה על כל הדיירים כולל המתנגדים

אודה לתשובתכם המהירה

 

tarbut
החלטה באסיפה

מעיון בפנייתך עולה כי כלל ההליך התנהל תקין, הנושא הועלה באסיפה, התקבלה החלטה בנושא. במקרה שכזה שהשיפוץ הוא למורך שמירה על הקיים הרי שהרוב יכול בהחלט לחייב את המיעוט המתנגד ועל הוועד לקדם את פעולות השיפוץ בהתאם להחלטות הרוב באסיפה הכללית. האסיפה מהווה התחייבות לנציגות לבצע את שהוחלט.

חיים פרי
שיפוץ דלת הכניסה קודן ואינטרקום

שלום רב

מודה לתשובתך אם כי לא ברור לי עדיין האם ההחלטה שהתקבלה באסיפת הדיירים בהצבעת הרוב בעד , מחייבת את כלל הדיירים והאם עליהם לשאת , גם אם הם מתנגדים להחלטה, בהוצאות כפי שתוארו

שבת שלום ותודה מראש לתשובה