חישוב דמי ועד בית

2 תגובות / 0 חדשים
פרסום אחרון
גלילי

שלום

באסיפת דיירים הוחלט על תשלום דמי ועד אחיד לכל הדיירים.

דייר אחד מסרב ומבקש לשלם על פי שטח הדירה.

מה החוק קובע?

 

 

 

tarbut
חישוב דמי ועד בית

סעיף 58 לחוק מקרקעין קובע כי יש לחשב את מיסי ועד הבית לפי שטח הדירה. במידה ויש הסכמה של כלל בעלי הדירות (100% הסכמה) ניתן לאמץ שיטת חישוב שונה (שווה בשווה, לפי חדרים וכו'). במידה וכולם מסכימים לשלם שווה בשווה פרט לדייר אחד- תאצלו לבצע את החישוב לאותו דייר לתשלום לפי שטח הדירה שלו, ושאר הדיירים יוכלו להמשיך לשלם באופן שהוסכם עליהם.